با ما بهترین ها را نشانی کنید

امروزه اینترنت به عنوان یک منبع غنی و جامع برای رفع نیازهای روزانه افراد شناخته می شود و بیشتر مدیران، کارشناسان، بازرگانان و فعالان عرصه تجارت از آن برای معرفی خدمات و مشاغل خود استفاده می کنند. سهولت در دسترسی، صرفه جویی در زمان و هزینه، مخاطبان فراوان و فراگیر بودن اینترنت اهمیت حضور فعال شما و کسب و کارتان در فضای وب را به خوبی نمایان می سازد. وب سایت نشانی به عنوان یک رسانه آنلاین با هدف رونق بخشیـدن به کسب و کارها و افزایش بهره وری بنگاه های اقتصادی راه اندازی شده است.

به وسیله وب سایت نشانی کاربران می توانند نزدیکترین کسب و کار مورد نظر خود را با استفاده از جـستجوی پیشرفته پیدا نموده و خدمات و اجناس فروشگاه ها را مشاهده نمایند. همچنین می توانند قیمت آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین ها را نشانی کنند.

وب سایت نشانی تاکنون ده ها آگهی را با کلمات کلیدی اصلی آنها در صفحه اول موتورهای جستجو (مخصوصا موتور جستجوی محبوب گوگل) بهینه کرده و ماهانه هزاران بازدیدکننده مرتبط را برای این آگهی ها جذب نموده است. برای بهینه سازی آگهی ها در موتورهای جستجو نیاز به ارائه محتوای استاندارد از سوی صاحبین مشاغل می باشد و از آنجایی که تمامی صفحات وب سایت نشانی دارای رتبه بالای 98% هستند، ارائه اطلاعات مناسب میتواند در بهینه سازی آگهی ها با کلمات کلیدی اصلی موثر باشد.

ارائه مشاوره جهت تهیه محتوای استاندارد آگهی هنگام عقد قرارداد توسط تیم فنی انجام می شود و کسب نتیجه منوط به کیفیت اطلاعات است.

شما هم میتوانید جزو اولین نتایج مرتبط با کسب و کارتان در گوگل باشید پس همین امروز اقدام کنید ...

پایگاه جامع اطلاعات کلیه مشاغل و اصناف استان اصفهان با امکان جستجو و سفارش آنلاین خدمات آنها در وب سایت نشانی

/ 0 نظر / 112 بازدید